... ładowanie strony ...

... kilka słów o nas ...

Lotnicze pozyskiwanie i przetwarzanie danych cyfrowych
Inspekcje termowizyjne i wizyjne z drona

Trochę historii...

Zaczęło się wiosną 2015 roku...

Inwestycja w budowę pierwszego drona, zdobycie pierwszych uprawnień operatora bezzałogowych statków powietrznych. Dwa miesiące później roczpoczęcie pierwszych lotów komercyjnych pod marką Govision.pl (filmowanie i zdjęcia), jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku świadczącą usługi z wykorzystaniem dronów. Następnie rozszerzyliśmy działalność o marki Fly-Lab (inspekcje dla przemysłu) oraz Fly-Map (fotogrametria). Od 2019 roku działamy pod marką RPAS HUB Sp. z o.o. Wdrażamy nowoczesne technologie, tworzymy rozwiązania softwaerowe aby umożliwić realizację lotniczego pozyskiwania i przetwarzanie danych cyfrowych dla naszych Klientów.

Bo tylko pasja do tego co robisz, może zbudować innowacje z której korzystać będą inni!
marki rpas hub

Z pasji...

Nasz zespół to młodzi kreatywni ludzie z pasją do latania dronami!

Od 2015 roku działamy na Polskim rynku usług lotniczych z wykorzystaniem bezzałogowych systemów latających UAV "Dronów". Wieloletnie doświadczenie, ponad 2000h nalotu dronami, profesjonalny sprzęt skrojony na miarę potrzeb oraz zrealizowane kilkaset zleceń o różnym stopniu trudności, potwierdzają nasz profesjonalizm w tym co robimy! Obecnie dysponujemy 35 zespołami terenowymi, rozmieszczonymi na terenie całej Polski. Szybkie realizowanie zadań jest naszym atutem!

Realizujemy najbardziej wymagające zadania z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, zgodnie z literą prawa lotniczego i obowiązujących zaleceń!

Flota dronów...

Posiadamy flotę bezpiecznych specjalistycznych dronów!

Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem lotniczym wraz z osprzętem, w którego skład wchodzą m.in. kamery termowizyjne, kamery wizyjne wysokiej rozdzielczości, kamery posiadjące duży zoom, precyzyjny sprzęt z systemem pozycjonowania RTK, systemy ładowania baterii zapewniające ciągłość lotu oraz pojazdy terenowe umożliwiające dotarcie w każde miejsce. Mamy możliwość wykonania inspekcji tam gdzie śmigłowiec nie jest w stanie dolecieć, a teren wymaga użycia specjalistycznego sprzętu wysokościowego lub zaangażowania ludzi. Latamy w trudno dostępnych miejscach.

Wykorzystując drony chcemy ograniczyć ryzyko utraty zdrowia i życia ludzkiego do zera!
Oprogramownaie RPAS ANALYTICS

Oprogramowanie RPASANALYTICS

Przetwarzanie pozyskanych danych jest najważniejsze!

Posiadamy dział rozwoju technologi softwearowej, który tworzy autorskie oprogramowanie umożliwiające gromadzenie, przetwarzanie, inwentaryzowanie, analizowanie, opracowywanie pozyskanych danych z dronów. Na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia aplikacja RPASANALYTICS posiada wszystko to co niezbędne, a dzięki dostępowi do łatwego raportowania i udostępniania danych innym, czyni ją wyjątkową na rynku. Zastosowany model SaaS, zlokalizowanie aplikacji w chmurze obliczeniowej, daje do niej dostęp z kazdego urządzenia z dostępem do internetu.

Oprogramowanie RPASANALYTICS jest wspierane przez algorytmy sztucznej inteligencji AI.
Zapraszamy do współpracy z RPAS HUB, na pewno Cię nie zawiedziemy!
www.RPAS-HUB.pl

Mierzymy

Rzeczy możliwe robimy od ręki,
na cuda potrzebujemy kilku dni!

Nie ma, że się nie da!

RPAS HUB Sp. z o.o.

Jak to się zaczeło? Wiosną 2015 roku wpadłem na pomysł zostania pilotem drona!
I tak zaczęła się przygoda z lotnictwem bezzałogowym. Na początku zdobyłem uprawnienia pilota dronów. Następnie powstała marka Govision.pl, potem kolejno marki Fly-Lab oraz Fly-Map, aż do dzisiejszej firmy RPAS HUB Sp. z o.o. Proces budowania firmy zajął mi ponad 5 lat, a to dopiero początek! Jeszcze wiele ciekawych wyzwań przed nami!

Misja RPAS HUB... CO CHCEMY?
Zmieniać świat i ułatawiać ludziom pracę z wykorzystaniem dronów oraz nowoczesnych technologi wspieranych autorskimi rozwiązaniami softwearowymi do przetwarzania, analizowania, opracowywania danych, wspieranych sztuczną inteligencją. Umożliwiać im szybkie raportowanie oraz udostępnianie projektów innym z wykorzystaniem chmury.

Wizja RPAS HUB... MIERZYMY WYSOKO!
Cel jest jeden! Chcemy być liderem w świadczeniu usług lotniczego pozyskiwania i przetwarzania danych cyfrowych z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych. Dostarczać innowacyjne rozwiązania lotnicze i softwearowe wspierając przemysł, energetykę, ciepłownictwo, telekomunikację oraz budownictwo.

Sebastian Rzepa
CEO & Founder

Rekomendacje

Zaufali nam